Polecane tak bardzo bardzo!
Leave a comment

Apartamenty nad Wdzydzami na cudnych Kaszubach

Strasznie się cieszę, że ostatnio coraz więcej powstaje w Polsce klimatycznych, przytulnych małych agroturystyk i pensjonatów, które nie dość, że pięknie położone są tak klimatycznie urządzone, że można by w nich spędzić całe lato (albo całe życie :)). Mam listę tych do odwiedzenia (ciągle się powiększa) i i Apartamenty nad Wdzydzami jako pierwszy z nich odhaczam jako odwiedzony i opisany, a co więcej do polecenia całym serduchem 🙂Nie dość, że Kaszuby są cudne, zielone, piękne i wszystko co najlepsze to jest tam jedno takie fajne, klimatyczne miejsce, na które ostatnio trafiłam – Apartamenty nad Wdzydzami we wsi Przytarnia. No i się zakochałam :). 50 metrowe dwupoziomowe apartamenty (u góry sypialnia, na dole salon), całe w bielach, szarości, i drewnie, do tego mały taraso-ogrórek, miejsce na grilla, ognicho i wszystko co sprzyja temu, żeby cały dzień spędzić na trawie i „nic nie musieć” :).

Gdzie nie siegnąć okiem las i pola, a 3 minutowy spacerek przenosi nas na mały pomost nad jeziorkiem, gdzie możemy odcumować łódkę, kajaki i wypłynąć na szerokie wody (no może nie aż takie szerokie, bo to jednak jezioro ;)). Rowery też są, a trasy rowerowe dookoła … wow 🙂

Uwielbiam budzić się rano w takich miejscach, otwierać drzwi balkonowe i od razu widzieć przed sobą naturę i tutaj miałam to w pełnej okazałości, a ba! nawet od razu bosymi stopami mogłam w piżamie wychodzić na trawę i już za to mogłabym polecić to miejsce :).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *