O mnie

„Stuknęła” mi 30-tka (kurcze kiedy ten czas zleciał?!), od dawien dawna myślę sobie, że to tak fajnie chyba by było sobie wziąć laptopa i coś popisać i z okazji tego, że się pochorowałam i utknęłam w domu uznałam, że może bym faktycznie coś napisała :). Kocham muzykę miłością najczystszą (mało oryginalna ta moja miłość) i często mam nagły zapał do uczenia się nowych rzeczy (super często niestety słomiany – czyt. nauka gry na pianinie, gitarze i milion innych).

Kocham podróże te bliższe do pobliskiego parku i te dalsze na koniec świata (chociaż tak daleko jeszcze nie zajechałam), a ponadto dzielnie próbuję coś tam nawet ugotować (kiedy byłam nastolatką uważałam, że nigdy nie tknę surowego mięsa, żeby je przyrządzić). Dopóki mi ten mój zapał nie minie to coś tu pewnie naprodukuję 😉 fingers crossed!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie na Facebooku: Delilah Facebook

A teraz tak tematycznie (mówiłam, że będę spamować :):

W ogóle to mi tu znaki na ziemii i niebie mówią, że chyba nie powinnam bloga zakładać, bo właśnie próbowałam napisać pierwszy post, napisałam się, napisałam po czym chrome mi się spsuł i było po wpisie ;). No ale zobaczymy co będzie dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *